Okolie

Okolie

krajinkaMalé Karpaty sú príznačné svojou nedotknutou prírodou a dodnes živými tradíciami. Charakter tejto malebnej oblasti sa odzrkadľuje na starých viniciach, keďže Modra leží na takzvanej vínnej ceste Malých Karpát. V okolí nájdete množstvo kultúrnych pamiatok v podobe kostolov, hradov a pôsobivých zámkov. Oplatí sa vidieť aj sprístupnené jaskyne. Nádherné lesy môžete spoznávať buď pešo alebo na bicykli a nebudú vás rušiť davy turistov. Všetko toto premení váš výlet na nezabudnuteľný zážitok.

V období od septembra do októbra sa na mnohých miestach konajú slávnosti vinobrania. Výrobcovia vína otvárajú svoje vínne pivnice a ľudia oslavujú dobrým jedlom a mladým vínom. Popritom sa konajú rozličné koncerty a vystúpenia, ktorých program nájdete na webstránke mesta Modra.

Ak vám bude chýbať mestský život, nákupy a nočné výjazdy, môžete navštíviť centrum Bratislavy, hlavného mesta Slovenska, ktoré je vzdialené len 40 minút autom. Viedeň je takisto dobre dostupná a je vzdialená len 90 minút autom.

V neposlednom rade si môžete naplánovať zaujímavý celodenný výlet a navštíviť aj Budapešť.

Na recepcii poskytujeme informácie ohľadne výletov do okolitých krajín vrátane Slovenska. Neváhajte nás osloviť.

Letné aktivity

Od marca do októbra máte k dispozícii zdarma veľkú trampolínu s priemerom 6m a s ochrannou sieťou. Samozrejme nás poteší aj detský smiech pri hre s loptou, bedmintonom, tenisom, stolným tenisom (pin-pong) alebo šípkami (všetko si môžete požičať bezplatne). K dizpozicii je aj prechádzka na koni alebo domček na strome pre deti ako atrakcia. Popri peších a cyklistických túrach sa môžete slniť a kúpať v malom jazierku na Zochovej Chate.

dscn0461 dscn0420 dscn0400

Zimné aktivity

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza lyžiarsky vlek a bežkárska trasa vedie priamo popri dome, takže sa môžete venovať svojim obľúbeným zimným športom. Je možné si požičať snežnice.

 


Hľadáte oddych, krásnu prírodu a kvalitné služby v Modre?
Napíšte nám a rezervujte si ubytovanie!

Ubytovanie:

EVENT-HOUSE Modrý Dom

Ponukáme možnosť pre veľke rodiny  alebo skupiny do 30 osôb,si prenajať náš EVENT-HOUSE Modrý Dom,  či na víkend ale aj na dlhšiu dobu. 

 Náš dom bol r.2014 štýlovo a útulne komplétne prerobený. K tomu sme sa snažili , aby naši klienty našli u nás komfort a kvalitu.

 

Viac:

 

Organizovanie školení a eventov

 

 Náš Event-House je perfektné zameraný na školenia, workshopy, semináre, teambuildingové akcie a oslavy.

Maximálna kapacita na školenia: 30 osôb. 

Maximálna kapacita na oslavy: 50 osôb


Viac:


Modrý Dom-Group s.r.o, Nicole + Jose Martinez, Piesok 4132/L15, SK-900 01 Modra, Mobil: +421-917-468 973

www.bbmodrydom.sk