Ubytovanie:

EVENT-HOUSE Modrý Dom

Ponukáme možnosť pre veľke rodiny  alebo skupiny do 30 osôb,si prenajať náš EVENT-HOUSE Modrý Dom,  či na víkend ale aj na dlhšiu dobu. 

 Náš dom bol r.2014 štýlovo a útulne komplétne prerobený. K tomu sme sa snažili , aby naši klienty našli u nás komfort a kvalitu.

 

Viac:

 

Organizovanie školení a eventov

 

 Náš Event-House je perfektné zameraný na školenia, workshopy, semináre, teambuildingové akcie a oslavy.

Maximálna kapacita na školenia: 30 osôb. 

Maximálna kapacita na oslavy: 50 osôb


Viac:


Hľadáte oddych, krásnu prírodu a kvalitné služby v Modre?
Napíšte nám a rezervujte si ubytovanie!

Novinky

Workshop
Workshop

Ponúkame kreatívny Workshop pre dospelých a deti od 8 rokov.Pod vedením učiteľa sa učíme tvoriť nádherné sviečky,ktoré si môžete nechať pre seba alebo ich použiť ako perfektný individuálny darček.


Viac

Výroba fakiel
Výroba fakiel

 

Workshop na výrobu vlastnej fakle pre dospelých a deti od 8 rokov.Dnes sa naučíme urobiť si vlastnú fakľu, ktorá prinesie na každú záhradu alebo party originalitu, svetlo a radosť. Môžete si priniesť aj vlastne servítky alebo pekný baliaci papier na balenie darčekov podľa Vašej predstaví.

Viac

Okolie a príroda

krajinka

Malé Karpaty sú príznačné svojou nedotknutou prírodou a dodnes živými tradíciami.

Charakter tejto malebnej obla- sti sa odzrkadľuje na starých viniciach, keďže Modra leží na takzvanej vínnej ceste Malých Karpát.

V okolí nájdete množstvo kultúrnych pamiatok v podobe kostolov, hradov a pôsobivých zámkov. Oplatí sa vidieť aj sprístupnené jaskyne.

Nádherné lesy môžete spoznávať buď pešo alebo na bicykli a nebudú vás rušiť davy turistov. Všetko toto premení váš výlet na nezabudnuteľný zážitok


Modrý Dom-Group s.r.o, Nicole + Jose Martinez, Piesok 4132/L15, SK-900 01 Modra, Mobil: +421-917-468 973

www.bbmodrydom.sk